Структурні підрозділи

День скорботи (покладання квітів)

Дата проведення: 
22.06.2018 - 12:00 до 13:00

Підрозділ:

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Згідно з указом президента України, 22 червня проголошено в країні як "День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні".

Цей день встановлено на згадку про початок німецько-радянської війни, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Скорботний список населених пунктів України, стертих з лиця землі гітлерівцями, містить понад 250 сіл.

Українці зі зброєю в руках внесли величезний внесок у розгром нацистської Німеччини. Під час війни кожен п'ятий українець загинув. Але це далеко не остаточні дані.
Раніше Верховна рада затвердила обов'язкову хвилину мовчання за загиблими у німецько-радянській війні - щороку 22 червня о 10.00.
Відповідну постанову "Про запровадження в Україні особливої церемонії - проведення 22 червня кожного року Хвилини пам'яті по загиблим у роки Другої світової війни 1941-1945 рр." прийнято на засіданні 20 травня.
Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. (с)