Структурні підрозділи

День інформації «Сім’я як джерело культури”

Дата проведення: 
19.12.2019 - 13:00

     19 грудня у міській бібліотеці для дітей був проведений День інформації «Сім’я як джерело культури».

     Протягом кількох тисячоліть, яка б доля не спіткала наш народ, українці поступово сформували свою самобутню культуру. Родина – це природне середовище життя і розвитку дитини, у якому закладаються основи особистості.     Від роду до народу, нації – такий природний шлях розвитку кожної дитини, формування її національної свідомості й громадянської зрілості.

     Протягом дня з користувачами бібліотеки були проведені інформаційно-пізнавальні бесіди та бібліографічний огляд літератури.

     По даній тематиці бібліограф Л.М. Дем’янчук  підготувала анотований рекомендаційний список літератури «Як любити дитину» ті інформаційний список літератури та періодичних видань «З родини йде життя дитини». Матеріали підібрані в списках допоможуть батькам зрозуміти та правильно підходити до виховання своїх дітей. Списки можуть використовувати в своїй роботі вихователі та психологи ДНЗ, а також педагоги та психологи загальноосвітніх шкіл.

     Мета заходу: сприяти розширенню знань користувачів про сім’ю, про норми і моралі; формувати ціннісне ставлення до сім’ї, виховувати повагу до старшого покоління, своєї родини, Батьківщини; спонукати до вивчення свого родоводу.