Структурні підрозділи

« Бровари спортивні» - віртуальний інформаційний щоквартальний журнал у мережі Facebook.

Дата проведення: 
05.03.2018 - 11:00 до 12.03.2018 - 18:00

«Бровари спортивні»

Віртуальний інформаційний щоквартальний журнал у мережі Facеbook

Наші Бровари славляться спортивними досягненнями . Дійсно, нам є ким пишатися. Броварська міська бібліотека презентує користувачам мережі Facеbook віртуальний щоквартальний журнал «Бровари спортивні» по сторінкам місцевих газет «Нове життя» та «Правда тут», які розповідають про наших Броварських спортсменів та їх перемоги.

В рубриці «Спорт» в газеті «Правда тут» за 27 січня 2018 рік №102 Ярослав Куліш розповів про вихованок Броварського вищого училища фізкультури Катерину Колесник та Ірину Дорошенко, які перемогли на чемпіонаті Європи з сумо у Будапешті. Катерина Колесник посіла перше місце в віковий категорії до 18 років, а також стала переможницею у віковій категорії до 21 року. Успішними виступами може гордитися і Ірина Дорошенко. У її здобутку перше місце у категорії до 21 року та друге місце серед юніорів до 18 років. Молодці дівчата, вітаємо з перемогою!
Анна Мурашко в газеті «Правда тут» за 20 січня 2018 року №101 розповіла про те, що Україну на зимовій Олімпіаді (2018) в Південній Кореї представлятиме броварчанка, лижниця Валентина Шевченко. 
Діана Могилевич взяла інтерв’ю в майстра спорту міжнародного класу, штангіста Микита Жуковський – срібного призера чемпіонату Європи в Іспанії (2017), абсолютного Чемпіона світу в Литві (2017), абсолютного чемпіона України (2016-2017) по жиму штанги лежачи, багатократного чемпіона – рекордсмена м. Бровари та Київської області. Розмова з Микитою розміщена в газеті «Правда тут» від 20 січня 2018 року №101під назвою «Теорія Жуковського: як досягти поставленої цілі у спорті ?».
Хорошу новину для нашого міста повідомила Діана Могилевич, автор статті під назвою «Новому футбольному полю на Торгмаші бути !»(«Правда тут» за 17 лютого 2018р. № 105). Як з’ясувалося, наше місто брало участь у програмі для розвитку молоді та спорту. Депутатами міської ради була проведена велика робота протягом року, аби наша молодь мала футбольне поле. Нове місце для ігор невдовзі з’явиться в Броварах в районі Торгмаш. Отже, побажаємо нашій молоді хороших стартів!
Підготувала бібліограф Броварської міської бібліотеки: Г. Мороз.