Структурні підрозділи

Бібліографічний огляд періодичних видань «Спорт – це здоров׳я»

Дата проведення: 
14.07.2020 - 11:00

«Спорт – це здоров’я»
Бібліографічний огляд періодичних видань

Спорт і здоров’я тісно пов’язані між собою. Фізичні навантаження дуже важливі для зміцнення організму. Вони допомагають продовжити життя, уникнути сезонних захворювань та легко справитись зі стресами. Спорт зміцнює опорно-руховий апарат, покращує роботу серця, органів дихання, обміну речовин. А все це веде до довголіття, тому що займаючись спортом тримається в тонусі весь організм.
Раніше ми знайомили вас з періодичними виданнями, що надходять до Броварської міської бібліотеки. А сьогодні ми звернулися до нашої преси щоб ознайомити вас із статтями на тему «Спорт – це здоров’я ».
В газеті «Аргументы и факты» №25-26 за 2020 рік в статті «Диван твій – ворог твій» розповідається як уникнути венозних і судинних проблем. Лікар-терапевт Лідія Бузян застерігає, що корона вірус сьогодні не єдиний ворог здоров’ю. Багато хто відчув, що малорухливий спосіб життя згубний для нас. Тому, щоб уникнути проблем лікар рекомендує гімнастичні вправи для вен і судин, які допоможуть уникнути цих захворювань.
Майже в кожному журналі «1000 секретов» ви знайдете поради щодо здорового способу життя. В №11 за 2020 рік у статті «Основа душевного равновесия» ви знайдете поради щодо занять йогою для укріплення хребта. В цьому ж журналі № 12 за червень місяць в статті «8 способов сохранить бодрость» ви знайдете поради як зберегти гарний настрій протягом всього робочого дня, що саме допоможе вам збадьоритися та наводяться приклади гімнастики для очей, спини, ніг, шиї і т.д.
А ще хочемо звернути вашу увагу на статтю «Спорт и питание: сочетаем правильно» (Журнал 1000 секретов №10 за 2020 рік.) в якій йдеться про правильне харчування до і після тренувань, як дотримуватися водного режиму, як скласти денне меню з «правильних» продуктів.
В журналі «Лиза» №23-24 за 2020 рік в статті «Повторюй за мною» розповідається про заняття спортом вдома з дитиною, описані вправи з фотографіями. Це і користь, і спілкування, і задоволення. В статті описані 4 вправи «тягнем-потягнем», «руки вверх», «бокові нахили» та «корзиночка».
Якщо вас зацікавили ці статті, то ми запрошуємо вас в Броварську міську бібліотеку ознайомитися з цими статтями.