Структурні підрозділи

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ МАЛЮНКІВ до свята Покрови Божої Матері, Дня Українського козацтва і Дня захисника України «МОЯ УКРАЇНА»

В рамках відзначення Дня українського козацтва, Дня захисника України, відділ культури Броварської міської ради Київської області запрошує до участі у конкурсі дитячих та юнацьких малюнків "МОЯ УКРАЇНА".
 
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КОНКУРС ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ МАЛЮНКІВ
до свята Покрови Божої Матері, Дня Українського козацтва і Дня захисника України
«МОЯ УКРАЇНА»
 
1.Організатори конкурсу:
Відділ культури Броварської міської ради Київської області, управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області.
Конкурс проходить в рамках проведення у місті Бровари свята Покрови Божої Матері, Дня Українського козацтва і Дня захисника України.
2. Мета конкурсу:
Сприяння духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України; формування високої національно-патріотичної свідомості й гідності, почуття відданості своїй державі; надання дітям можливості реалізації власних творчих здібностей.
Здійснення національно-патріотичного виховання дітей та молоді на прикладах мужності та героїзму учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
3. Учасники конкурсу:
Діти міста – вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти та культури.
4. Конкурсні вимоги:
4.1 Формат: бажано А3, але у крайньому випадку А4;
- техніка виконання − живопис (малюнок фарбами: гуаш, акварель), можливі кольорові олівці або фломастери;
- тематика: любов до Батьківщини;
4.2. Роботи повинні бути промарковані:знизу, справа, на лицьовій стороні роботи необхідно зазначити: назву, прізвище, повне ім’я та вік автора, телефон, назва навчального закладу.
4.3 Роботи, надані на Конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.
4.4 Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, тощо.
5. Критерії оцінки робіт:
- Творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тощо);
- охайність;
- передача теплих відчуттів до свого народу та його захисників.
6. Строки проведення:
Конкурс «Моя Україна» проводиться з 26 вересня по 10 жовтня 2019 року. Усі роботи будуть розміщені на виставці 14 жовтня 2019 року з 12:00 – 16:00 год. (Парк культури та відпочинку «Перемога», «Співоче поле») та на офіційному сайті відділу культури.
7. Нагородження:
7.1 14 жовтня 2019 року о 12:30 - урочисте нагородження переможців на центральній сцені (Парк культури та відпочинку «Перемога», «Співоче поле»).
7.2 Переможці отримують цінні подарунки, відповідно за 1-е, 2-е , 3-е місця.
8. Заявка на участь
8.1 Заявки на участь подаються до 10 жовтня 2019 року на електронну пошту відділу культури Броварської міської ради Київської області kulturabr@ukr.net або за поштовою адресою: 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності,4, відділ культури Броварської міської ради
8.2 До заявки додаються: копія ідентифікаційного номеру дитини або одного з батьків, згода на обробку персональних даних.
8.3 Конкурсні роботи надсилаються оргкомітету за адресою: бульв. Незалежності,4, ІІ поверх, відділ культури.

8.3 Контакти для довідок: /04594/ 5-10-61, е-mail: kulturabr@ukr.netДодаток

 

ЗАЯВКА

ДЛЯ УЧАСТІ У МІСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ МАЛЮНКІВ
«Моя Україна»

 

 

Прізвище та ім’я

учасника

Дата народження

Назва малюнка

Контактний телефон

 

Учень/учениця якого класу НВЗ

ПІБ педагога

(обов’язково повністю)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗГОДА
на обробку персональних даних

Я,________________________________________________________________, 

 (прізвище, ім'я, по батькові)

народився ___ ____________ _____ року народження,

документ -  ідентифікаційний код _________________________________________________________,
відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" (далі - Закон) даю згоду на:

обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсязі: відомості про освіту, професію, спеціальність та кваліфікацію, трудову діяльність, науковий ступінь, вчене звання, паспортні дані, дані про зареєстроване або фактичне місце проживання, біографічні дані, номери телефонів, дані про мою участь у міжнародних та європейських проектах;

використання персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо їх обробки, в тому числі використання персональних даних відповідно до їх професійних чи службових або трудових обов'язків, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права на обробку персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними (стаття 10 Закону);

поширення персональних даних, що передбачає дії володільця персональних даних щодо передачі відомостей про фізичну особу (стаття 14 Закону);

доступ до персональних даних третіх осіб, що визначає дії володільця персональних даних у разі отримання запиту від третьої особи щодо доступу до персональних даних, доступ суб'єкта персональних даних до відомостей про себе (стаття 16 Закону).

Зобов'язуюся в разі зміни моїх персональних даних подати у найкоротший строк уточнену достовірну інформацію та оригінали відповідних документів для оновлення моїх персональних даних.

___ ____________ 20__ р.

__________________
(підпис)

 

 
Тип події: 
Виставки
Дата проведення: 
Четвер, Жовтень 10, 2019 - 17:00

Підрозділ: