Структурні підрозділи

Music Camp International

З 8 по 13 січня 2020 року, в Києві проходив відомий в Україні та за її межами, Music Camp International, Ukraine. Диригент - Констанція Фортунато ( США), директор в Україні-Катерина Стецюк. Music Camp international – проект, що вже 19 років працює в Україні. У музичних таборах взяли участь понад 30 000 українських дітей.
Викладачі та учні Броварської міської дитячої музичної школи та Броварської міської дитячої школи мистецтв брали участь в цьому Міжнародному проекті в Україні, MUSIC CAMP "Різдво в Києві".
Захід відбувся 13-го січня у Національній філармонії України.
140 українських школярів взяли участь у концерті у супроводі симфонічного оркестру! Більшість із цих дітей НІКОЛИ В ЖИТТІ не займалися музикою.
Протягом 5 днів діти опанували спів та базові навички гри на різних музичних інструментах: скрипка, альт, віолончель, гітара, флейта, золоті дзвіночки, хендчаймс, інструменти Карла Орффа. Музичний табір – це жива лабораторія соціальних перетворень. Діти навчалися не лише музиці, вони навчалися працювати в команді. За ці 6 днів вони вивчили понад 10 хорових творів світових класиків та інтернаціональні колядки. І ці твори звучали рідними мовами: українська, англійська, латинська, суахілі. Абсолютно все співали та грали напам'ять. Всі вражені тим, чого можна навчитися за такий короткий термін!
Серед учасників табору – діти з багатодітних родин, переселенці, сироти, постраждалі від війни, діти з особливими потребами. Займалися музикою з ними професійна команда педагогів на чолі з відомою американською диригенткою Констанцією Фортунато. Констанція понад 40 років працює з дітьми. За цей час за її активну діяльність по всіх куточках України було нагороджено званням Почесного Посла Миру. Географія проєкту: від Святогорська і Лисичанська на Сході – до Стрия Львівської області. Навесні табір планується у Вінниці, а до Міжнародного дня захисту дітей готується проект у нашому місті.

 

Тип події: 
Концерти
Дата проведення: 
Четвер, Січень 16, 2020 - 16:30

Підрозділ: