Структурні підрозділи

День незалежності України

24 серпня  у місті Бровари громада святкувала 28-річницю незалежності України.

Велика святкова програма розпочалась майстер-класом з українського народного танцю, який підготували та провели: Анна Карась - керівник зразкового колективу "Тріумф" Броварської міської дитячої школи мистецтв та Вікторія Форсюк - керівник народного колективу "Черевички" Броварського міського клубу. За цю годину всі бажаючі мали змогу навчитися рухам народних танців та об’єднатись в одну велику родину у флешмобі.

В концерті взяли участь кращі творчі колективи міста та запрошені гості.

 

Упродовж вечора для дітей було проведено квест «Україна багатогранна», за умовами якого необхідно було знайти 7 локацій, позначених прапором України, відповісти на питання, скласти слово та привітати на сцені з днем народження нашу державу. Локації квесту були підготовлені таким чином, щоб і дорослі, і діти знайшли розваги собі до душі: окрім виступів на головній сцені протягом дня на території парку проводились майстер-класи  за різними смаками: від традиційних ляльок-мотанок до йоги, з оздоровчої гімнастики та навіть тренування з футболу.

 

Броварські міські бібліотеки запропонували на широкий загал книжково-ілюстративні виставки «Україна Єдина» та "Виростай, дитино, й пам'ятай: Батьківщина - то найкращий край", презентували книгу для підлітків Зірки Мензатюк "Як я руйнувала імперію".

 

Броварський краєзнавчий музей  представив виставку експонатів 80-90 рр., пов’язаних з отриманням незалежності та участі броварчан в суспільно-політичних організаціях, які наближали незалежність України.

 

Великою популярністю користувалась локація, де проводився  тренінг з надання першої допомоги від інструктора Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

Учасники квесту, мешканці та гості міста мали змогу долучитися до  благодійного заходу - ярмарку, організованого БФ "Інна", придбавши вироби майстрів з хенд-мейду. Частину виручених коштів було переведено на допомогу онкохворим людям нашого міста. Діти отримали незабутні враження, дипломи та пам'ятні сувеніри.

 

 

За сприяння Державного агентства України з питань кіно, на острові, у Парку культури та відпочинку "Перемога" був проведений показ кінофільму «Сторожова застава». Дякуємо за підтримку заходу  "ZU OPEN SPACE".

 

Кульмінацією свята став виступ "Eclectic Sound Orchestra". У  виконанні  музикантів  оркестру пролунали музичні теми українських народних та сучасних пісень, популярні мелодії з кінофільмів та світові сучасні хіти.

 

Завершила святкування дискотека від Dj Skept, який запалив присутніх  реміксами на сучасні українські хіти.

 

Організатори заходів висловлюють свою вдячність управлінню освіти та науки, відділу фізичної культури та спорту, Броварській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України, працівникам міського культурного центру та іншим закладам культури міста.

Тип події: 
Громадське життя
Дата проведення: 
Середа, Серпень 28, 2019 - 16:40

Підрозділ: