Структурні підрозділи

«Пригоди мультяшок»

Увага! Бровари зустрічай!

3 D Театр Ростових Ляльок запрошує на грандіозну виставу для дітей та дорослих «Пригоди мультяшок». На Вас чекає сучасне інтерактивне шоу з великим різноманіттям світлових та звукових спецефектів (димова завіса, лазерне шоу, плавання в мильних бульбашках), а також калейдоскоп яскравих персонажів із самих відомих та улюблених мультфільмів.(«Мадагаскар», «Людина павук», «Лунтик», «Фіксики», «Губка Боб», «Льодовиковий період», «Скубі-Ду», «Джиммі Нейтрон»). 
На початку вистави Вас зустрінуть Фіксики, які розіграють подарунки для малечі, проведуть кумедні та цікаві ігри з залом та подарують море незабутніх емоцій та вражень, після чого на імпровізованому літаку Ви відправитесь в країну Мультляндію! Особливе захоплення і радість викликає те, що глядачі впродовж усієї вистави приймають участь в тому що відбувається на сцені:
Відгадують загадки, дають підказки героям , танцюють, плавають у мильних бульбашках. Родзинкою нашого шоу є анімаційний фон, саме він створює 3D атмосферу живих декорацій і разом з ним глядачі поринають у світ чарівної казки!
Вистава відбудеться 9 грудня о 12:00 у МКЦ «Прометей»
Придбати квитки можна в касі місця проведення вистави або у промоутерів. При попередній купівлі квитка знижка 50 грн!!! Не прогавти свій шанс!!! З питань квитків звертайтесь за тел. 0964715927, 0665060426.

Тип події: 
Театр
Дата проведення: 
Субота, Грудень 9, 2017 - 12:00

Підрозділ: