Структурні підрозділи

Урочисте вручення Свідоцтв про закінчення навчання

Випускники Броварської міської дитячої музичної школи!!!
Чудові, талановиті, незвичайні, самі найкращі!
Активні учасники міських концертів, переможці Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів!
Скільки прожито за ці роки, скільки зіграно, прослухано, переосмислено! Музика має чудову властивість зробити нас кращими, чистішими, духовно багатшими. Адже справжні твори мистецтва здатні існувати століття збагачуючи при цьому духовний світ цілих поколінь, як живуть великі творіння Баха, Моцарта, Чайковського, Рахманінова. Найяскравіші враження залишили наші концерти, фестивалі і конкурси, в підготовці до них ви відчули смак спільної творчості, оволоділи початковим курсом колегіальності і дружби.
Залишайтесь же такими щирими і добрими, творчими і щасливими, цілеспрямованими і життєрадісними, якими запам’ятали Вас ваші вчителі.
Завзяття вам, впевненості в досягненні мети, удачі і щасливої життєвої долі!
06 червня 2017 року в міському культурному центрі «Прометей» відбулося урочисте вручення Свідоцтв про закінчення навчання випускникам Броварської міської дитячої музичної школи. Випустили в цьому році 48 випускників: 19 учнів на фортепіанному відділі, 10 учнів на відділі народних інструментів, 15 учнів на струнно-щипковому відділі, 2 учні на струнно-смичковому відділі та 2 учні класу сольного співу.
Отримали подяки випускники школи : Іващенко Еліна, Худіяш Дарина, Погородній Еміліан, Чередніченко Андрій, Кобзар Віталій, Шишковська Карина, Бойко Глорія, Андрійченко Ганна за наполегливу працю, досягнуті успіхи в оволодінні виконавською майстерністю, активну участь в творчому житті школи та міста.
Після вручення свідоцтв за традицією відбувся концерт випускників. В концерті приймали участь випускники школи цього року - Шишковська Карина, Андрійченко Ганна, Худіяш Дарина, Бажанюк Аліна, Кобзар Віталій, Чекановська Лоліта, Погородній Еміліан, Кісарець Анна та дуети у складі: Мельника Івана та Матвієнко Катерини; Кобзаря Віталія та Чередніченка Андрія.
Слова подяки та побажання успіхів у подальшому житті випускникам висловили батьки випускників школи: Павлюк Оксана Григорівна, Кобзар Валентина Олексіївна, Шишковська Надія Володимирівна та Чекановська Наталія Юріївна.

 

Тип події: 
Концерти
Дата проведення: 
Середа, Червень 7, 2017 - 16:00