Структурні підрозділи

Подяка за проведення засідання секції струнно-щипкових інструментів

13 грудня 2017 року в приміщенні Міського культурного центру «Прометей» відбулось засідання секції струнно-щипкових інструментів обласного методичного об`єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Київської області, яке проводилось відповідно до плану роботи секції на 2017-2018 навчальний рік.

Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації висловлює подяку директору Броварської міської дитячої музичної школи Цимболі О.В. та викладачам відділу струнно-щипкових інструментів школи за проведений ними в рамках «Дня відкритих дверей» семінар для викладачів шкіл естетичного виховання області.
В рамках семінару проведено відкриті уроки-лекції та майстер-класи, зокрема, на теми: «Структура уроку в класі оркестру» (викладач Дем’яник І.П., концертмейстер Бойко О.І.); «Розвиток технічних навичок в молодших класах» (старший викладач Сердюк Т.М. (домра), концертмейстер Остапчук Л.В.,); «Робота над варіаційною формою в молодших класах» (викладач Копитіна Р.В., гітара); «Імпровізація – це просто» (викладач Пасенко С.В., гітара); «Робота з ансамблем гітаристів великої форми в молодших класах» (викладач-методист Сікорська Л.І.); «Робота з ансамблем бандуристів над інструментальними творами» (викладач Шарафутдінова Л.О.). Методичну частину заходу завершили концертні виступи солістів та творчих колективів школи.
Викладачі шкіл області, присутніх на засіданні, відзначили високий професійний рівень підготовки і проведення заходу директором школи, викладачами та концертмейстерами відділу струнно-щипкових інструментів школи. 
Проведення таких заходів є, безперечно, суттєвою методичною допомогою у підвищенні професійного рівня викладачів класів струнно-щипкових інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Київської області. 
Бажаємо Вам, викладачам і учням Броварської міської дитячої музичної школи успіхів і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Тип події: 
Концерти
Дата проведення: 
Середа, Грудень 13, 2017 - 14:20