Структурні підрозділи

1032 річниця хрещення Русі

Сьогодні, 28 липня, Україна святкує 1032-у річницю хрещення Русі.

Державне свято встановлене в Україні в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».

 В Указі сказано: «Це свято відзначаємо у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це — спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — велика присутність Києва у світовій історії і його цивілізаційний вплив на сусідні землі і народи. Це — єдність нашого державного і духовного начала».

З метою надати нові знання про різні аспекти християнського комплексу, розібратися в суті питань релігії та церкви з погляду історії та розвитку релігійного життя в сучасній Україні в абонентській залі Броварської міської бібліотеки презентовано книжкову виставку «Хрещення Київської Русі: погляд через віки».

 

Тип події: 
Громадське життя
Дата проведення: 
Вівторок, Липень 28, 2020 - 10:00